aoe crack

SaldiR

Posted 9 February 2013 - 12:38 pm
şimdiyedek defalarca silip yüklediğim oyun bu sefer hata veriyor. sorun şu, oyunu yüklüyom ve single playerden oyuna giriyo ama ne zaman bu patch 1.0cyi yüklesem oyuna girmiyor. crack yapılmayınca çıkan yazı çıkıyor çözüm?
Link | Reply | Quote
 Alvarieker

Posted 9 February 2013 - 1:25 pm
Single oynama voobly takıl. :D
Link | Reply | Quote
 SaldiR

Posted 9 February 2013 - 1:33 pm
sorun orda zaten vooblyde oynamak istiyorum. 1.0c patch yüklüyom oyuna girmiyor...
Link | Reply | Quote
 Alvarieker

Posted 9 February 2013 - 1:40 pm
Yukarıdaki yazdıklarından anladığım kadarıyla single playera girmiyor demişsin. Voobly için single playera girmesine gerek yok diyorum. Eğer voobly üzerinde oyun başlatıldıktan sonra hata veriyorsa o hatayı ya da hata kodunu yaz ona göre yardımcı olmaya çalışalım.
Link | Reply | Quote
 SaldiR

Posted 9 February 2013 - 1:52 pm
abi batırdın ha :)
ilk olarak single playera girmiyor demedim tam tersi giriyor yazıyor. birde single playerde, vooblyde oynanmaz onu biliyoruz. voobly demek multi-player demektir single player demek kendi kendine oynamak demek. single player ile anlaman gereken masaüstündeki linke tıklayınca girerek oynamak.
senin için sorunu tekrar yazıyom ama çözüm senden gelmez onuda biliyorum :)
oyunu internetten indirdim yükledim sonra masaüstünden tıkladım girdim ve oynu oynayabiliyorum. sonra da voobly indirdim ve son olarak patch yükledim. patch yükledikten sonra oyun açılmıyor. ne masaüstünde ne de vooblyden girince. hata olarak şu yazıyo'' please insert the correct cd-rom,select ok and restart application. ''
not: bu arada 2 yıldır voobly de oynayan biriyim
Link | Reply | Quote
 God0s

Posted 9 February 2013 - 4:14 pm
Slm dostum 1.0 oyunu 1.0c ye yükseltince masaüstünden açamazsın hata verir bendede veriyor aynı hatayı 1.0c kurduktan sonra voobly de bi oda kur kendin ve oyunu başlat gelen windows güvenlik duvarı engellemelerine izin ver de multi sayfasına girince cancel yap kapat bu işlemden sonra masaüstünde de oyunu açıp rec izleyebilirsin single oynayabilirsin.Eğer oyunu 1.0c ye yükselttikten sonra masaüstünden açmaya çalışırsan ayvayı yedin voobly dende girmez ondan sonra aynı hatalar bendede oldu oyunu kurucaksın hiç açmadan voobly yi kuracaksan 1.0c patch i yükledikten sonra oyunu ilk olarak voobly den oda kurup açacaksın böyle yaptıkdan sonra hiçbir sorunla karşılaşmazsın.
Link | Reply | Quote
 SaldiR

Posted 9 February 2013 - 4:22 pm
fox saolasın da bir az önce hallettim. 1.0e yi yükledim düzeldi. ne alakaysa anlamadım ama sonuçta düzeldi :)

Link | Reply | Quote
[1]
Displaying 1 - 7 out of 7 posts
Forum Jump:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests