Community Forums > Voobly General > General Discussion / Off Topic > Lost connection to the server 50000000

Lost connection to the server 50000000

olgu

Posted 26 March 2013 - 10:27 am
Merhaba arkadaşlar 2 gündür voobly e giremiyorum bağlantıda sorun var diyor

Voobly messenger / Game browser açıyorum bundan sonra odalardan hangini seçersem seçeyim oda açılıyor fakat hemen ardından ''Lost connection to the server'' hatası geliyor

yeni hesap açtım olmadı bilgisayarda sorun vardır diye format attım yine olmadı güvenlik duvarı kapalı antivirüs programı kurmadım ne yapmam gerekiyor arkadaşlar yardımcı olurmusunuz?

[You must login to view link]
Attachments:
Adsz.jpg (file size: 473.15 KB)

Link | Reply | Quote
 olgu

Posted 28 March 2013 - 10:24 am
Arkadaşlar yardımcı olacak kimse yok mu ne yaptıysam düzeltemedim bir türlü oyun oynarken bağlantı koptu bir daha giremedim xp ve win7 de kurdum, aynı ağ üzerinden farklı bilgisayar denedim, kendi nickimle başka ağda farklı bilgisayarda denedim, kaç kere programı silip (klasörler dahil) kurdum hatırlamıyorum antivirüs yok güvenlik duvarları kapalı

[You must login to view link]
Link | Reply | Quote
 Antu

Posted 28 March 2013 - 10:57 am
ban yemişsin galiba. banın kalkması için istekte bulunman gerekiyor.

http://www.voobly.com/forum/view/529
Link | Reply | Quote
 MaGNi

Posted 2 April 2013 - 4:14 pm
Başka bir nickle girmeyi dene. Eğer sorun yaşamazsan, nick banlanmış demektir. Eğer gene aynı sorunu yaşarsan ipden genel olarak banlanmışsın demektir. Eğer ban yediysen Antu'nun verdiği linkten banı kaldırmak için başvuru yap, hallederler.
Link | Reply | Quote
 Kuvvy

Posted 18 April 2013 - 9:16 pm
Ban'ın kaldırıldı.

Link | Reply | Quote
[1]
Displaying 1 - 5 out of 5 posts
Forum Jump:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests

What's popular right now: