Voobly e giremiorm

kaizer66

Posted 3 May 2014 - 7:48 pm
sabah modeme reset attım ve sabahtan beridir voobly e giremiyorum

sildim tekrar kurdum bi kaç kere upnp güvenlik duvarı antivirüs falan kapadım ama düzeltemedim lütfen yardım edin

Network Connection Error [Code: 10000005] bu hata yı verior ve bağlanamıyorum
Link | Reply | Quote
 FoxValentine_

Posted 30 December 2014 - 10:42 am
http://www.voobly.com/forum/view/33241

Bu linkten konu açarsan yardımcı olucaklardır.
Link | Reply | Quote
 requ1em

Posted 30 December 2014 - 1:09 pm
aynı sorun bende de var bize link verıceğıne cözümünü versen
Link | Reply | Quote
 FoxValentine_

Posted 30 December 2014 - 6:16 pm
Çözümünü bilsem oraya yönlendirmem zaten?
Link | Reply | Quote
 requ1em

Posted 30 December 2014 - 11:11 pm
Tamamda bunu sadece iki kişi yaşamıyor birçok kişi yaşıyor vooblyle hiçbir bağlantımız yok sadece siteye girebiliyoruz.
Link | Reply | Quote
 FoxValentine_

Edited 31 December 2014 - 9:28 am by FoxValentine_
Vooblyde bu tarz bağlantı sıkıntısı yaşayan bir çok kullanıcı var ama hatadaki kod sürekli farklı oluyor. Her kodun farklı sebebi ve çözümü var ama genel olarak port açıldığı zaman çözüldüğü görülüyor. Benim tavsiye edebileceğim sadece port açman olur. Eğer sıkıntı düzelmezse, yukardaki postta attığım linke girerek detaylı bilgilendirme için talepte bulunabilirsin.

Dediğim gibi, azda olsa ingilizcen varsa, sıkıntını açıklayabilecek kadar anlatım içeren konu aç veya o kod ile sıkıntı yaşayan kişilerin açtıkları konularıda inceleyebilirsin.

Edit: Biraz inceledim '10000000005' kod hatasını ve çözüm için bir kaç bilgi vermişler.

Uygulama: 1. Yol, Voobly'i komple bilgisayarından temizle, hiç bir dosyası kalmasın. Ayrıca, [You must login to view link] bu programı indir ve çerezleri felan iyice bir temizle. Sonra siteden indirerek tekrar yükle.

2. Yol, Başlat menüsünden çalıştıra gir, cmd yaz, gelen siyah ekrana 'ipconfig /flushdns' yaz. (tırnak işaretleri yazılmıcak ve g ile / arasında bir boşluk olması gerekiyor) Ve bunu bir kaç defa yap.

Çözülür veya çözülmezse haberim olsun, çözülmezse sormaya ve araştırmaya devam ederiz.

Link | Reply | Quote
[1]
Displaying 1 - 6 out of 6 posts
Forum Jump:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests

What's popular right now: