Port açma Sorunu

Kagerei

Posted 1 June 2015 - 9:32 pm
Merhaba;
Portları 16000 ve 27000 olucak şekilde açtım ancak odaların %90 nına erişim sağlıyamıyorum. Yabancı mod arkadaşla uzun süre denedik ama sonuç aynı en son bu sayfa üzerimden yardım istememi söyledi konuyla ilgili desteğinizi bekliyorum. Daha önce birçok farklı oyuna port açtım ama voolbyde durum iyiye gitmiyor. Acil yardımlarınızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler. iyi çalışmalar.
Link | Reply | Quote
 TunaKhan

Edited 20 June 2015 - 4:37 pm by TunaKhan
Merhaba

Sadece 16000 UDP portunu kendi ip aralığınıza (örn: eğer wan ya da lan ip niz 192.168.1.15 ise bu ip ye) açmanız ve eğer kullanıyorsanız antivirüs, firewall (güvenlik duvarı), sistem yönetici kısıtlaması gibi durumlar söz konusu ise Exceptions (Tarama dışı bırakılanlar ya da Hariç tutulanlar) kısmına voobly.exe'yi eklemelisiniz.

Kendi ip niz bilgisayarınız her ağdan koptuktan sonra değişebileceği için (bunu önlemek için DHCP Rezervation öneririm) tekrar tekrar kend ip nizi kontrol edin ve doğru ip ye 16000 UDP portunu açtığınızı teyit edin. Ayrıca Voobly üzerinden Ayarlar>Nat Çaprazlama (Nat Traversal) bölümünde 16000 UDP değerinin yazılı olduğunu onaylayıp durumu bana bildirirseniz sevinirim. Oyun içerisinde online olarak gördüğünüzde mesaj atın. Teşekkürler...

Link | Reply | Quote
[1]
Displaying 1 - 2 out of 2 posts
Forum Jump:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests

What's popular right now: