delay

Revello

Posted 10 October 2018 - 9:45 pm
ne vooblyde nede steamde oyunu oynayamıyorum oyun içinde verdiğim komutlar hep delaylı oluyor arka tarafda birşey çalışmadığı ve wifiyede kimse bağlı olmadığı halde bir çözümü var mıdır, internet hızım 50 mb download
Link | Reply | Quote
 Revello

Edited 11 October 2018 - 10:26 am by Revello
düzelttim sorunu konuyu silebilir yada kapatabilirsiniz.
edit: çözülmemiş botlara karşı oynadığımda sorun olmuyor
Link | Reply | Quote
 hassan

Posted 11 October 2018 - 2:08 am
Salam aleykum.
Türkçe değilim ve dili konuşamıyorum, ama böyle bir çevirmen kullanacağım, birbirimizi anlayacağız.
Ne zamandan beri bu sana geldi? FP problemleriniz var mı?
Link | Reply | Quote
 Revello

Posted 11 October 2018 - 10:30 am
aleykum selam hassan
i have this game at steam,
but i cant play online on steam or voobly cause i have so much delay problem, my orders are made after 3-5 seconds
i have this problem since purchased
voobly saying this: [You must login to view link]
Link | Reply | Quote
 Revello

Posted 11 October 2018 - 10:38 am
i can play offline with bots with no delay problem
i can play other online games with no delay or ping problem too
here is my internetspeed [You must login to view link]
Link | Reply | Quote
 Revello

Posted 11 October 2018 - 10:47 am
i think i have another problem, its not the internet or something like that issue
Link | Reply | Quote
 hassan

Posted 11 October 2018 - 12:11 pm
Selam aleykum.
Kendin söyledin: İlk: Çevrimdışı oynadığında gecikme yok. Bu yüzden internet.
İkincisi, çok oyunculu bir oyunda gecikmeleri görmek nadir değildir. (, Size çok fazla bant genişliği kullanmak eğer bağlantı çok yavaş olduğunu göreceksiniz iyi sonuçlarla hız testleri bile) bağlantı yavaş veya bağlantıları ile oyuncularla oynamak: Orada iki devlet vardır. 1vs1 ile oynayarak birkaç kişiyi test etmelisiniz. Ve oynadığın zaman, odana geri dön ve biraz ping yap. Oyuncuların zaman içinde göreceği cevaplar (ms). 250 ms'yi geçmemesi genelde iyidir. Herkesin bu sonucu varsa, bu senin problemin anlamına gelir. Bağlantı kullanılırsa, örneğin, diğer insanlarla (örneğin aile) tarafından, sadece YouTube'u açmak ve size tepki süresi önemli bağlantı olacak göreceksiniz. Tüm bu ayarları kontrol edin ve bana yorumlarınızı verin.
Not: Türkçe yazdım çünkü görünüşe göre sizin için daha kolay. Ve sonra sorunum yok, iletişim kurabiliriz.
Link | Reply | Quote
 Revello

Posted 11 October 2018 - 4:54 pm
if i offline and play with bots i have no problem but if i play with bots at quick host i have this delay problem
Link | Reply | Quote
 hassan

Posted 11 October 2018 - 6:03 pm
Well, what do you mean by "quick host" ? You said you're playing with bots offline and you don't have any problem. I believe you meant by "quick host" when you play with someone but agains't bots ? If possible please, describe more your issue. Also if you struggle with english, you can speak turkish, that's not a problem :)
Link | Reply | Quote
 Revello

Posted 11 October 2018 - 6:23 pm
vooblye bağlanmayıp offline bir şekilde oynadığımda bu sorun ile karşılaşmıyorum ama voobly üzerinden online şekilde oda kurup yine botlara karşı oynarsam sorun oluyor, bu sorunu yaşamam için gerçek bir insana ihtiyacım yok yani
Link | Reply | Quote
 hassan

Posted 11 October 2018 - 8:12 pm
Tamam. Ne zamandan beri bu sana geldi?
Link | Reply | Quote
 Revello

Posted 11 October 2018 - 9:23 pm
oyunu satın aldığımdan beridir böyle, sırf bu yüzden oyunu online oynayamıyorum
Link | Reply | Quote
 hassan

Posted 11 October 2018 - 11:09 pm
Yani oyunu Steam'den aldın mı? İsterseniz, bir odada birlikte deneyebiliriz, böylece sorunu gideririz.
Link | Reply | Quote
 Revello

Posted 11 October 2018 - 11:14 pm
evet aldım, çok güzel olur

Link | Reply | Quote
[1]
Displaying 1 - 14 out of 14 posts
Forum Jump:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests

Most active threads in past week: