Drop hack

[Free]BilginHaN

Posted 5 December 2010 - 5:00 pm
Drop hack help me pls. look game save and link.

Merhabalar oyunda bariz önde giderken bir oyuncu bişeyler yaptı beni ve kendisini düşürdü ve %100 aldıgımız oyun gitti madurum. Linkler aşagıdadır.

Game Link: http://www.voobly.com/match/view/3756677
Record game link: http://www.voobly.com/files/view/2574795/q0eji5wz0mrnss8u85w3fojp8xdtxtnm

Thank you Modoretors..
Link | Reply | Quote
 Kuvvy

Posted 5 December 2010 - 5:23 pm
BloodyRain d/ced
tamzas d/ced

Oyun resetlenmez. sadece 2 kişi düşmüş.
Link | Reply | Quote
 [Free]BilginHaN

Posted 5 December 2010 - 10:15 pm
Hiç adeletli bi karar degil oyunu izledinizmi bi izleyin anlıcaksınız beni böle game linkine bakmakla olmaz. Lütfen bi izleyin oyunu.
Link | Reply | Quote
 Kuvvy

Posted 6 December 2010 - 11:28 am
İzledim oyunu. sadece linke bakarak karar veremem zaten.
Link | Reply | Quote
 [Free]BilginHaN

Posted 6 December 2010 - 10:23 pm
Ne gördün beki dostum bak benim takımım kazandı ve %100 önde iken beni düşürdü adam kendiside düştü ve oyunu diger takım arkadaşlarım puanla bitirirken ben puan alamadım. Maksat burda 3 puan degil.. Forumu okuyan arkadaşlar saveleri izleyin yorumlarınızı bekliyorum. %100 Hackli bir oyunu gayet normal diye geçiyosun sadece 1 kişiye bütün puanlar gelmedi diye :D

Neyse dostum senden umudu kestim ben diger ülkerin modlarına yazmak gerek demekki.

saygılarımla sakın kırılıp gücenme kolay gelsin.
Link | Reply | Quote
 Kuvvy

Posted 7 December 2010 - 12:15 am
Ben burda kimseye yardım etmiyorum. Adam kayırmam asla. Bir kere adam seni nasıl düşürüyor onu bir ispat et. Drop olmuşsun arkandan da purp drop olmuş. oyun 2v2 devam etmiş.
Link | Reply | Quote
 [Free]BilginHaN

Posted 7 December 2010 - 2:38 am
Nerden bileyim nasıl düşürüyor drop oldum puanım gitti düşün benim hero vs. hepsi hayatta oyunda o ana kadar encok adamı ben kesmişim. ve drop oldum bi şekilde benim şikayetim bu oyunun 2v2 devam etmesi vs. degil.

Neyse kardeşim 3 puan icin uzatmıyorum bu forumu görenler izlesinler recordları.

Link | Reply | Quote
 Kuvvy

Posted 7 December 2010 - 11:12 am
Game error.
Profiles checked.
Match reset.

Link | Reply | Quote
[1]
Displaying 1 - 8 out of 8 posts
Forum Jump:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests

What's popular right now: