Community Forums > Voobly General > General Discussion / Off Topic > Gidelim ağzını burnunu kıralım!.

Gidelim ağzını burnunu kıralım!.

The_DeliCiouS__

Posted 29 January 2012 - 5:55 pm
Yoldaşlarım =)
Bu şerefsiz adi herif [l_LGN] ReD_BuLL siz de farketmişsinizdir oda açarken hep isme no turkısh yazıyo başlangıçta önemsemedim birine çatmıştır ondan yapıyodur yakında siler dedim ama piç bunu fantaziye çevirdi. Ve bu doğal olarak sinirlerimi bozuyo ve birşeyler yapmamız gerektiğini düşünüyom. İlk olarak şunu diyim rapor etmek işe yaramıyo tiye almazlar bir arkadaş bunu modun birine dedi onun cevabı normal bişi racisme(ırkçılık) girmez demiş. Zaten rapor etmek işin kolay yolu bu orospunun çocuğunu mal etmemiz lazım.
Ve benim aklıma güzel bi fikir geldi ve sizlerinde yardımı gerekiyo. Lütfen altıüstü oyun diye önemsememezlik yapmayalım. beraber bunu TOP yapacağız. BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR. Hem topu döndürmekte kolaylaşır. Hatta ilerde bu piçle çift kale maç da yaparız =)
Fikrime gelirsek bu adamın oynuna isminizi ve bayrağınızı sürekli değiştirerek girin yada yeni hesap açın yalnız sıfır oyun olanları atıyo. daha sonra bu piçle aynı takım olursanız ibnelik yapın mesela düşmana raze verin kill verin dışarı çıkamayacak şekilde duvar örün aklınıza gelebiliecek hertürlü ibneliği yapın. rakip olursanızda yenmeye bakın. eğer her oynunda en az iki arkadaşımız olursa büyük ihtimalle biri onun takımda olur.
örnek ben yaptım like_this benim http://www.voobly.com/match/view/5763786 ibnelik yaptım bu oyunda
lütfen ilgilenelim bu konuyla. Puandan önemli başka değerlerimizde var gurur gibi.
bir kaç gün yapsak o adi herif dersini alır
başka iğrenç adice fikirleri olan varsa paylaşalım

LÜTFEN BİLİÇLENELİM! ;smile2

Bir zamanlar biz de millet, hem nasıl milletmişiz
Gelmişiz, dünyaya milliyet nedir öğretmişiz!

Rahat yok bu ibneye
Link | Reply | Quote
 The_DeliCiouS__

Posted 29 January 2012 - 6:22 pm
ibnelik yapan arkadaşlar benim gibi oynadıkları oyun linkini buraya yazarsa millet uğraşanların olduğunu görür
Link | Reply | Quote
 Stryker

Posted 29 January 2012 - 7:09 pm
tamam gordugum yerde oyununa girer aynı takıma düşersek yenilmesini saglar , karşı takıma dusersem afiyetle s...rim :D
Link | Reply | Quote
 The_DeliCiouS__

Posted 29 January 2012 - 7:19 pm
Aynen benim 50 cümlede anlatmak istediğimi sen 3 cümlede özetleyerek anlattın :) ;yahoo
Link | Reply | Quote
 [KTO]mehmetm

Edited 29 January 2012 - 7:23 pm by [KTO]mehmetm
Böyle yapacagimza sikayet edelim daha kolay. Bakarsin adamin Account´unu kaparlar, yada puan cekerler? Ama oyun bozarak öbürlerin de oyununu bozmus ve haklarini yemis oluruz. Bende bayagi gicik oldum görünce, ama sikayet en temiz ve kolay yoldur. Adami yolda görsek amenna 8)
Link | Reply | Quote
 yucesoy

Posted 29 January 2012 - 7:22 pm
başka işin gücün yok mu
Link | Reply | Quote
 The_DeliCiouS__

Posted 29 January 2012 - 7:33 pm
Böyle yapacagimza sikayet edelim daha kolay. Bakarsin adamin Account´unu kaparlar, yada puan cekerler? Ama oyun bozarak öbürlerin de oyununu bozmus ve haklarini yemis oluruz. Bende bayagi gicik oldum görünce, ama sikayet en temiz ve kolay yoldur. Adami yolda görsek amenna 8)

mehmedim haklısın ama açıklamada belirttim moderatöre benzer bi olayda arkadaş söyledi [You must login to view link] cevabı şu oldu: oyuncular bazen no turks no brasil gibi şeyler yazıyo ve bu ırkçılığa girmez normal bişi üzgünüm yapabileceğim bişi yok. onun kurdugu odaya girme. cevabı buydu. aslında işine gelmedği için böyle diyor. anlayacağın o dediğin yolu onlar bize kapattı bizde başka yollara giriyoz.
Link | Reply | Quote
 The_DeliCiouS__

Posted 29 January 2012 - 7:36 pm
yucesoy wrote:
başka işin gücün yok mu
yücesoy bizimde senle işimiz olmaz.
o yazıyı orda görünce sinir hücrelerinde depreşme olmuyosa diyebileceğim bişi yok.
o yazı yazılmamalı no dog(köpekler giremez) der gibi bişi yazmış adam
Link | Reply | Quote
 The_DeliCiouS__

Posted 29 January 2012 - 7:49 pm
Link | Reply | Quote
 AGAmemnonnn

Posted 29 January 2012 - 7:52 pm
Dostum iyi düşünmüşsün. Ayrıca şunu da yapalım... Oda açtığımızd adamın adını yazalım ve "No dogs and No [l_LGN] ReD_BuLL" yazalım.... Bu da aynı tepkiyi doğurur. Ayrıca düşüncen için de tebrik ediyorum seni.
Link | Reply | Quote
 [Protists]Amoeboid

Posted 29 January 2012 - 7:57 pm
shootandgoal senin dediğine aynen katılıyorum. [l_LGN] ReD_BuLL kişiyle maç yaparsak aynı tarafta isek yenilmesini sağlayalım.[l_LGN] ReD_BuLL adlı kişi bulunduğu klanın başkanı yani bu gruba ait herkes de ona uymuş olma ihtimali var. Bizde italyanları almayalım demiyorum ama [l_LGN] adlı klanı oyunlarımıza almayalım ve bunu ister oda isimlerinde ister odanın açıklamasında belirtelim.
Link | Reply | Quote
 The_DeliCiouS__

Posted 29 January 2012 - 8:10 pm
shootandgoal senin dediğine aynen katılıyorum. [l_LGN] ReD_BuLL kişiyle maç yaparsak aynı tarafta isek yenilmesini sağlayalım.[l_LGN] ReD_BuLL adlı kişi bulunduğu klanın başkanı yani bu gruba ait herkes de ona uymuş olma ihtimali var. Bizde italyanları almayalım demiyorum ama [l_LGN] adlı klanı oyunlarımıza almayalım ve bunu ister oda isimlerinde ister odanın açıklamasında belirtelim.
birincisi bizim temennimiz böyle şeylerin olmaması. hiçkimse birilerin hatasından dolayı herkesi suçlayamaz.olay çok basit adam bir veya bir kaç türkle sorun yaşadı oyunda sonra gelip bunu yapmaya başladı. Ama her ülkede salakça davranış yapan insalar olabilir o zman herkes no turks no german no ılaty... demeye başlar bu doğru olur mu sizce?
ikincisi bizim sorunumuz bu adamla ama onun gibi davranan olursa onlarada haddini bildirmek lazım. o yüzden bu arkadaşa odaklanalım. Yalnız akıllara şu soru geliyor oyunda ibnelik yaptık eee diğer oyuncularada haksızlık olmaz mı tabiki olcak ama bu adam onla kaç defa oynar ki kaç defa o haksızlığa ortak olur ki ? bir bilemedin iki sefer zaten dediğim gibi bu adama bunu 2 gün yapsak adam ederiz. hala yapmaya devam ederse ben onu birebir özel seanslarıma alırım :) birde siz başka ülkelerin bayraklarını taşıyacağınız için diğer oyuncular anlamaz meseleden oyunda bol bol küfür edin onlar bu adamla husmetinizin oldugunu anlar.
üçüncü olarak asla onun gibi sizde no ıtaly felan yazmayın kılişe olmuş şeyler biraz daha profesyönel hareket edelim
Link | Reply | Quote
 BacardiLeMoNxD

Posted 29 January 2012 - 8:15 pm
Alt tarafı bi oyun ule bu kadar kasmaya gerek yok arkadaş italyan heralde berlusconiye havaledin 5 paralık adamları niye kale alıyorsunuzki :S görmemiş gibi yapar karşılaşınca tepkini koyarsın lol Bu internet çağı açayip bişey oldu artıkxD
Link | Reply | Quote
 The_DeliCiouS__

Posted 29 January 2012 - 8:24 pm
Alt tarafı bi oyun ule bu kadar kasmaya gerek yok arkadaş italyan heralde berlusconiye havaledin 5 paralık adamları niye kale alıyorsunuzki :S görmemiş gibi yapar karşılaşınca tepkini koyarsın lol Bu internet çağı açayip bişey oldu artıkxD
Haklısın ama o bunun alttarafı bi oyun diyip es geçmedibirileri ile yaşadığı problemi büyüttü . maalesef o oyun çizgisinin dışına çıktı.
Ama bu meselede çok abartılacak kadar ciddiye alınacak bişi olmamkla birlikte görmemezliktende gelemeyeceğimiz kadar basit bişi değil.
Eğlencesine bakıp ibnelik yapcağız arasır herkes ibnelik yapar ;1thumbup
Link | Reply | Quote
 [Protists]Amoeboid

Posted 29 January 2012 - 8:25 pm
video güzelmiş :))))

Link | Reply | Quote
[1]2
Displaying 1 - 15 out of 30 posts
Forum Jump:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests

What's popular right now: