Community Forums > Voobly General > General Discussion / Off Topic > Out Of Sync Sorununun Çözümü???

Out Of Sync Sorununun Çözümü???

luxus11

Posted 17 June 2012 - 7:48 pm
oyunlarda out of sync diyerek beni atıyor, patch leri değiştirdim, sitedeki 1.0c yi yükledim fakat gene atıyor? nedendir acaba?? çoğu oyunumu bitiremedim bu yüzden, dakka 40 gibi atıyor oyunun en heyecanlı yerinde
Link | Reply | Quote
 luxus11

Posted 18 June 2012 - 12:51 am
bilen biri warmı?
Link | Reply | Quote
 Kuvvy

Posted 18 June 2012 - 2:22 am
*Bilgisayarın eski mi? RAM i kaç GB?
*İşletim sistemin nedir?

Oyunlarda lag oluyor mu? SYNC genellikle bilgisayarın ram belleğinin yetersiz kaldığı durumlarda meydana gelir. Oyuna girerken voobly hariç açık olan diğer şeyleri kapat chrome/mozilla/msn vs.

Link | Reply | Quote
 luxus11

Posted 18 June 2012 - 3:24 am
3gb ram war çift çekirdek,
hmm hiç öle düşünmemiştim bi bakayım oynarken kasan eden warmı diye, başka neden olabilir???
Link | Reply | Quote
 Kuvvy

Posted 18 June 2012 - 3:28 am
Daha çok detay verebilirsen fikir yürütebilirim. Şimdilik aklıma bu kadar geliyor.
Antivirüs programın varsa tarat PCyi bir defa. 3GB ram varsa sadece oyunu çok rahat kaldırması gerekir.
Windows XP kullanıyorsan, Win7'ye geç derim.
Link | Reply | Quote
 luxus11

Posted 18 June 2012 - 3:46 am
"the game was stopped because player "luxus11" wenr out of sync (an error occurred) the game has been saved and exited for restoring"

böyle bir hata werip oyundan atıyor. aslında detay wermek isterimde benmde aklma birşey gelmiyor, torrentten 2 3 tane farklı age of indirip kurdum, pacthleri yeniledim, oyun oynarken güvenlik duvarı kapalı, avast kapaalı, genede sonuç değişmedi..

windows xp kullanıorum.. sorunlu mudur xp
Link | Reply | Quote
 Kuvvy

Posted 18 June 2012 - 4:02 am
herhangi problem yaratacak birşey göremiyorum. Win7'ye geçtiğinde tekrar olmayacağı anlamına gelmez, ama ben denemekte fayda var derim.
Link | Reply | Quote
 luxus11

Posted 18 June 2012 - 4:15 am
hea bu arada bu sorunu record game izlerkende oluyor??
Link | Reply | Quote
 luxus11

Edited 21 June 2012 - 4:11 pm by luxus11
çözümü buldum galiba, pc ye format attım, baştan ekran kartı driveriını yüklerken pcye virüs bulaşıyor, driverı yüklememedim hatalar tamamen kesildi,

Link | Reply | Quote
[1]
Displaying 1 - 9 out of 9 posts
Forum Jump:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests

What's popular right now: