İlginç bir bug daha

Juicymissy

Posted 3 January 2013 - 11:16 pm
Merhabalar..Buraya çok post atıyorum şikayetlerle ilgili fakat sadece bnm başımamı geliyor bunlar bilemedim:)

Yabancı bir modla görüşmemde bunun bir bug olduğu ve düzeltilmeye çalıştığı söylendi.Ve eğer oyun recordlu ve puanlıysa şikayet bölümüne açmamız gerektiği ve halledileceği ve yapanın cezalandırılacağı söylendi...

Ben olayı özetle anlaatim..FFA hero yonarken oyun baya uzadı 3 kişi kalınca bnm 7k killim varken diğer memberlearın5k ya yeni ulaşmışken bi anda WTF Pszycho isimli kişi oyunun açığından fayladandı anladığım kadarıyla..Bnm Gk lar 620 hp iken düşmanımın Gk sı sürekli Hpssi artı[You must login to view link] ara 40-50k Hp li Gk gördüğümü biliyorum açıkcası:))Bu eğer oyunun açığı ise bilerek yapılmayan sadece resetlenmesini talep edicem.Fakat oyunun açığından bilerek faydalanmak ise cezalandırılmasını talep ediyorum moderatorümüzden..Saygılarımla JuicyMissy(Gzm)

Oyunun recordu
aşağıdadır;
http://www.voobly.com/match/view/7715602>

puan olayı ise oyun bitiminde şu şekilde oluşmuştur;

_PzYchO_ awarded 20 points>
<Bl4cktape loses 5 points>
<Juicymissy loses 5 points>
<GIREDBLACK loses 5 points>
<_canibal loses 5 points>

eğer gerekli ise Bacı Taff ile olan konusmamıda buraya ss olarak koyabilirim...
Link | Reply | Quote
 Juicymissy

Posted 3 January 2013 - 11:18 pm
Oyunu rec almamışlar isterseniz kaldırabilirsiniz..konu kirliliği yarattığım için pardon..Fakat gerçekten dediğim gibi gerçekleşmiştir olay...

Link | Reply | Quote
[1]
Displaying 1 - 2 out of 2 posts
Forum Jump:
1 User(s) are reading this topic (in the past 30 minutes)
0 members, 1 guests

What's popular right now: